Adresa
Bulevardi Zogu I, Tiranë Kliko harten


Marketing support
Per te reklamuar biznesin tuaj ne Gazeten Atdheu ju lutem kontaktoni ne cel:                  +355675777710    +355698306860

Rreth Nesh
Gazeta Atdheu është organ mediatik ligjor i Partisë Lëvizja e Legalitet. Kjo gazetë prej vitesh ka lozur rol kryesor mediatik në përhapjen e programit të PLL dhe të frymës mbretërore zogiste. Gjatë kohes së diktaturës e botuar jashtë vendit, ka mbajtur lart frymën kombëtare tek gjithë diaspora shqiptare në ekzil. Në këtë periudhë fryma e saj ka qenë e përqëndruar në ngritjen e opinionit nderkombëtarë pēr fatkeqësinë diktatatoriale ku gjendej Shqipëria, në përpjekje të vazhdueshme pēr çlirimin e Kosoves ne veçanti dhe te çeshtjes kombëtare në pergjithësi. Kjo gazetë nga sot do të jetē në formatin online.
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…