cache/resized/7390fe99afebc5410a16cd9e69fcf5ea.jpg
Speciale
Italia pushtuese u prit me armë të ushtrisë shqiptare, me 7 prill 1939. Gjaku italian u
cache/resized/7b6e72a15ee4a1a59b875a8e6f50ca90.jpg
Speciale
Ndaloni shpifjet dritshkurtër!   Largimi i Mbretit Zog i detyruar, i justifikuar dhe jo
cache/resized/155cce10c486c3cea4f22ebc134ff52b.jpg
Aktualitet
Bashkimi rreth PLL, kthen besimin tek e djathta!Sot klasa politike, drejtuese dhe
cache/resized/b8a6ec996788b9f179f3ba774c71b3b3.jpg
Speciale
46-vjet nga kur Gjeneral Abaz Kupi ndërroj jetë.Abaz Kupi, zogist-legalist, nacionalist e
cache/resized/699f7c2d7ed0d9dc57c3b4a847ea1a84.jpg
Speciale
Kryetari i PLL se, Z. Shpetim Axhami, pershendet aktivitetin perkujtues rreth figures se
Featured

Lajmet e reja

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…