SPORT

SPORT

Datat dhe oraret/ Kalendari për 5 javët e Superiores dhe Kategorisë së Parë, në mes edhe Kupa

Kalendari i plotë: ABISSNET SUPERIORE JAVA 29 Egnatia-Kukësi                                  29.03.2024         15:00 Vllaznia-Erzeni                                  29.03.2024         19:00 Tirana-Teuta                                       29.03.2024         19:00 Laçi-Partizani                                     30.03.2024         15:00 Dinamo

Read More